קרן פיזיק
DJ
מוזיקה למסיבות ואירועים.
הפעלות קצב ותופים.

קרן פיזיק

DJ

מוזיקה למסיבות ואירועים, הפעלות קצב ותופים.

פעילויות לילדים​

הפעלות מוזיקליות לכל גיל ולכל אירוע.

לימי כיף, מסיבות סיום בגן, בכיתה. לגני ילדים, לקייטנות, בתי ספר של הקיץ, צהרונים וכו. לימי הולדת, אירועים משפחתיים. לפעילויות בנושאים מסוימים כמו-טו' בשבט פורים, לג' בעומר, שבועות, חופש גדול וכו.

מגוון רחב של פעילויות וסדנאות המותאמות לילדים, לגיל ולנושא. בשילוב של תופים וכלי הקשה, אביזרים וציוד נוסף. התוף הירוק, משחקי גיבוש וספורט, שעשועונים מוזיקליים, הרקדות, מעגל מתופפים ועוד. מוזיקת רקע, מוזיקה למסיבות הורים וילדים, הגברה וכל מה שאירוע צריך. 

הנה כמה רעיונות:

בואו נדבר ואספר עוד 052-8941511

ידיים מתופפות נייד

טיול עד תוף העולם

מסע מוזיקלי בין ארצות ויבשות, דרך תופים מיוחדים ואותנטים מכל העולם, מקצבים, מוזיקה ושירים, תנועה וריקוד. נבקר במצריים, אפריקה, הרי האנדים האינדיאנים, הודו, אירלנד, סין, ספרד ועוד. המסע מתחיל עם צליל.

טריוויה ושעשועונים מוזיקליים לילדים

חידונים ומשחקונים בסגנון תו השעה והכל הולך. מי מזהה את השיר ראשון? בפנטומימה או לשיר במקרופון? איזו קבוצה נותנת את הטון? כולם משתתפים, כולם בעניין וכמו תמיד יש הרבהההה מוזיקה.

יום הולדת מוזיקלי

הפעלה מוזיקלית למסיבות יום הולדת עם כלי הקשה, תנועה והרבה מוזיקה. איכותי, שמח, אינטראקטיבי ומותאם לכל גיל.

iStock_000019528678XSmall

התוף הירוק

איך הפכה הדלעת למרקאס וקרש הכביסה לגווירו? הפעלה לכל המשפחה מלאה קצב, צלילים, מרקמים ובעיקר הרבה כלי נגינה שנוצרו ממחזור ושימוש חוזר. הפעלה אינטראקטיבית עם ערך מוסף אקולוגי.

מעגל

לקייטנות ובתי הספר של הקיץ

מגוון של הפעלות מוזיקליות וסדנאות קצב -אינטראקטיבי, שמח, מלא תוכן וערך מוסף. בלווי מוזיקה, כלי הקשה ותופים. מגוון של הפעלות מותאמות גיל. לכל הפרטים כנסו.

קייטנה ילדים

מעגל מתופפים

מעגל של קצב ותיפוף על דג'מבס אפריקאים, דרבוקות, בומבו, בונגוס, כחון ועוד תופים מיוחדים מכל העולם. המקצבים, השירים, המשחקים המוזיקליים יחד יחברו את כולם למעגל אחד סוחף. מתאים לכל אירוע.

שיתוף פעולה

משחקי גיבוש וספורט היתולי

ובקיצור, O.D.T לילדים. תחנות או הפעלה לכולם, תחרויות או פשוט גיבוש אקטיבי. מתאים גם לאירועי הורים וילדים. מקרב ומשעשע.

כלי נגישות